ETKİNLİKLER

ÇOÇUK FİLMLERİ ŞENLİĞİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi yarıyıl tatiline çıkan çocukları 30 ilçede ücretsiz film gösterimleri ile buluşturuyor. Çocuklarımızın kaliteli zaman geçirmeleri amacıyla birbirinden güzel beş filmden oluşan ve 30 ilçede gösterilecek renkli bir program hazırlandı. Büyükşehir Belediyemizin hazırlamış olduğu bu program kapsamında, Çeşme Çakabey Kültür Merkezimizde 25 Ocak (Cumartesi) günü saat 12:00’de “Can Dostlar” ve saat 14:30 “Kral Şakir Oyun Zamanı” filmlerinin gösterimi gerçekleştirilecektir. Tüm çocuklarımızı ücretsiz gerçekleştirilecek olan film gösterimlerimize bekliyoruz...
Tüm Etkinler

Amacı Çeşme halkına ekonomik ve kaliteli hizmet sunmak olan Çeştur'un işletmelerinden olan "Üstkat Kafe" kadın, erkek, genç, yaşlı, öğrenci, çalışan ya da emekli herkesin buluşup sohbet ettiği, yorgunluk attığı hatta birlikte oyun oynadığı bir mekan.

İçeceklerin yanı sıra "Çeşka Çeşme Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi" üyelerinin el emeği göz nuru ile hazırladığı lezzetlerin sunulduğu Üstkat, her bütçeye hitap eden fiyatları, temizliği ve servis kalitesi ile misafirlerini ağırlıyor.